Hieronder de inschrijvingen voor het NK. De meest actuele deelnemerslijst via nttb.toernooi.nl

Inschrijvingen Heren enkelspel

  Naam Vereniging
1 Ewout Oostwouder Spirit
2 Laurens Tromer (afgemeld) Diveko
3 Rajko Gommers Taverzo
4 Barry Wijers DTK
5 Koen Hageraats DTK
6 Martijn de Vries Smash’70
7 Dicky de Jong SKF
8 Casper ter Luun Salamanders
9 Nathan vd Lee DTK
10 Roel Bogie Salamanders
11 Arjan Huiden Salamanders
12 Boris de Vries Tafeltennis Nijmegen
13 Martin Khatchanov Hilversum
14 Thomas Baart Scyedam
15 Jochem de Hoop Taverzo
16 Lode Hulshof Veluwe
17 Frank Hollak Avanti
18 Barry Berben Westa
19 Elwin Huiden Salamanders
20 Arnoud Meijer Hilversum
21 Tim Gras DOV
22 Floris Zur Mühlen SKF
23 Gabrielius Camara (wildcard) Taverzo
24 Olivier Altenburg Scylla


Inschrijvingen Dames enkelspel

1 Li Jie (afgemeld) Persoonlijk lid
2 Kim Vermaas Scylla
3 Britt Eerland Scyedam
4 Brenda Vonk SKF
5 Marlotte Staps Taverbo
6 Janine Grootjans TTV Assen
7 Amber vd Velde Westa
8 Maaike vd Pavoordt Pecos
9 Jacintha de Hoop VTV
10 Vera van Boheemen VTV
11 Melanie Bierdrager SKF
12 Angelique Gertenbach Rapidity
13 Sanne de Hoop VTV
14 Esmee van Marwijk Scylla
15 Emine Ernst De Toekomst
16 Yoeke Gunsing Noordkop
17 Emma vd Zanden Red Stars Venray
18 Melissa Bours Westa
19 Shuohan Men Midstars
20 Tali Cohen Hilversum
21 Alice Barendrecht BIT.nl
22 Rachel Gerarts Heksenberg
23 Karlijn van Lierop Westa
24 Tanja Helle Amsterdam
25 Ana Gogorita Noordkop
26 Priscilla Loesberg HBC
27 Vicky Schijven Backhands
28 Dobrila Jorguseska (wildcard) Noordkop

 

Inschrijvingen Heren dubbelspel

  HEREN DUBBEL
1 Barry Wijers / Martin Khatchanov
2 Koen Hageraats / Nathan vd Lee
3 Martijn de Vries / Rajko Gommers
4 Casper ter Luun / Roel Bogie
5 Arnoud Meijer / Mick de Vette *
6 Arjan Huiden / Elwin Huiden
7 Jochem de Hoop / Gabrielius Camara
8 Dicky de Jong / Floris Zur Mühlen
9 Barry Berben / Lode Hulshof
10 Tim Gras / Frank Hollak

* winnaars dubbelspel NK-B

Inschrijvingen Dames dubbelspel

  DAMES DUBBEL
1 Brenda Vonk / Tali Cohen
2 Marlotte Staps / Amber vd Velde
3 Sanne de Hoop / Jacintha de Hoop
4 Melanie Bierdrager / Angelique Gertenbach
5 Esmee van Marwijk/ Maaike vd Pavoordt
6 Shuo Han Men / Emine Ernst
7 Yoeke Gunsing / Rachel Gerarts
8 Emma vd Zanden / Dobrilla Jorguseska *
9 Karlijn van Lierop / Melissa Bours
10 Janine Grootjans / Priscilla Loesberg

* winnaars dubbelspel NK-B

Inschrijvingen Mixed dubbelspel

  MIXED
1 Koen Hageraats / Tanja Helle
2 Dicky de Jong / Amber vd Velde
3 Rajko Gommers / Kim Vermaas
4 Casper ter Luun / Maaike vd Pavoordt
5 Jochem de Hoop / Jacintha de Hoop
6 Roel Bogie / Emine Ernst
7 Nathan vd Lee / Shuo Han Men
8 Arjan Huiden / Sanne de Hoop
9 Arnoud Meijer / Marlotte Staps
10 Barry Berben / Karlijn van Lierop
11 Floris Zur Mühlen / Yoeke Gunsing
12 Lode Hulshof / Melanie Bierdrager
13 Tim Gras / Angelique Gertenbach
14 Elwin Huiden / Dobrila Jorguseska

Let op: dit is niet de plaatsingslijst!

Lotingschema