Inschrijvingen Heren enkelspel

NAAM VERENIGING
1 Ewout Oostwouder Spirit
2 Laurens Tromer Diveko
3 Rajko Gommers Taverzo
4 Barry Wijers DTK
5 Koen Hageraats DTK
6 Martijn de Vries Smash’70
7 Dicky de Jong SKF
8 Casper ter Luun Salamanders
9 Nathan vd Lee DTK
10 Roel Bogie Salamanders
11 Arjan Huiden Salamanders
12 Boris de Vries Tafeltennis Nijmegen
13 Martin Khatchanov Hilversum
14 Thomas Baart Scyedam
15 Jochem de Hoop Taverzo

Inschrijvingen Dames enkelspel

NAAM VERENIGING
1 Li Jie Persoonlijk lid
2 Kim Vermaas Scylla
3 Britt Eerland Scyedam
4 Brenda Vonk SKF
5 Marlotte Staps Taverbo
6 Janine Grootjans TTV Assen
7 Amber vd Velde Westa
8 Maaike vd Pavoordt Pecos
9 Jacintha de Hoop VTV
10 Vera van Boheemen VTV
11 Melanie Bierdrager SKF
12 Angelique Gertenbach Rapidity
13 Sanne de Hoop VTV
14 Esmee van Marwijk Scylla
15 Emine Ernst De Toekomst
16 Yoeke Gunsing Noordkop
17 Emma vd Zanden Red Stars Venray
18 Melissa Bours Westa
19 Shuo Han Men Midstars
20 Tali Cohen Hilversum
21 Alice Barendrecht BIT.nl
22 Rachel Gerarts Heksenberg
23 Karlijn van Lierop Westa
24 Tanja Helle Amsterdam
25 Ana Gogorita Noordkop

Inschrijvingen Heren dubbelspel

1 Barry Wijers / Martin Khatchanov
2 Koen Hageraats / Nathan vd Lee
3 Martijn de Vries / Rajko Gommers
4 Casper ter Luun / Roel Bogie
5 Arnoud Meijer / Mick de Vette *
6 Arjan Huiden / Elwin Huiden **
7 Jochem de Hoop / Gabrielius Camara **

* winnaars dubbelspel NK-B
** afhankelijk van individuele deelname

Inschrijvingen Dames dubbelspel

1 Brenda Vonk / Tali Cohen
2 Marlotte Staps / Amber vd Velde
3 Sanne de Hoop / Jacintha de Hoop
4 Melanie Bierdrager / Angelique Gertenbach
5 Esmee van Marwijk/ Maaike vd Pavoordt
6 Shuo Han Men / Emine Ernst
7 Yoeke Gunsing / Rachel Gerarts
8 Emma vd Zanden / Dobrilla Jorguseska *

* winnaars dubbelspel NK-B

Inschrijvingen Mixed dubbelspel

1 Koen Hageraats / Tanja Helle
2 Dicky de Jong / Amber vd Velde
3 Rajko Gommers / Kim Vermaas
4 Casper ter Luun / Maaike vd Pavoordt
5 Jochem de Hoop / Jacintha de Hoop
6 Roel Bogie / Emine Ernst
7 Nathan vd Lee / Shuo Han Men
8 Arjan Huiden / Sanne de Hoop