Historie NK Tafeltennis

Bekijk hieronder onze figuurlijke ‘wall of fame’ met daarop een overzicht van alle Nederlandse kampioenen!

Jaar Heren enkel Dames enkel
2018 Ewout Oostwouder Shuo Han Men 
2017 Rajko Gommers Li Jie
2016 Laurens Tromer Britt Eerland
2015 Ewout Oostwouder Li Jie
2014 Ewout Oostwouder Li Jiao
2013 Casper ter Lüün Li Jiao
2012 Barry Wijers Li Jiao
2011 Martijn de Vries Li Jiao
2010 Michel de Boer Li Jiao
2009 Qi Xiaofeng Li Jiao
2008 Danny Heister Li Jiao
2007 Trinko Keen Li Jiao
2006 Danny Heister Li Jiao
2005 Trinko Keen Li Jiao
2004 Trinko Keen Melisa Muller
2003 Danny Heister Melisa Muller
2002 Danny Heister Bettine Vriesekoop
2001 Danny Heister Ni Xia Lian
2000 Trinko Keen Elena Timina
1999 Trinko Keen Dong Li
1998 Danny Heister Gerdie Keen
1997 Danny Heister Gerdie Keen 
1996 Trinko Keen Gerdie Keen
1995 Danny Heister Bettine Vriesekoop
1994 Paul Halden Bettine Vriesekoop
1993 Danny Heister Mirjam Hooman-Kloppenburg
1992 Danny Heister Emily Noor
1991 Danny Heister Bettine Vriesekoop
1990 Paul Haldan Mirjam Hooman-Kloppenburg
1989 Paul Haldan Gerdie Keen
1988 Paul Haldan Mirjam Kloppenburg
1987 Paul Haldan Mirjam Kloppenburg
1986 Paul Haldan Bettine Vriesekoop
1985 Ron van Spanje Bettine Vriesekoop
1984 Henk van Spanje Bettine Vriesekoop
1983 Ron van Spanje Bettine Vriesekoop
1982 Henk van Spanje Bettine Vriesekoop
1981 Nico van Slobbe Bettine Vriesekoop
1980 Bert van der Helm Bettine Vriesekoop
1979 Bert van der Helm Bettine Vriesekoop
1978 Nico van Slobbe Bettine Vriesekoop
1977 Bert van der Helm Bettine Vriesekoop
1976 Bert van der Helm Sonja Heltzel
1975 Nico van Slobbe Sonja Heltzel
1974 Bert van der Helm Ellen Klatt
1973 Bert van der Helm Sonja Heltzel
1972 Bert van der Helm Veronique van der Laan
1971 Bert van der Helm Sonja Heltzel
1970 Bert Schoofs Ellen Klatt
1969 Bert van der Helm Mary van Ruiten
1968 Bert van der Helm Mary van Ruiten
1967 Bert van der Helm Mieke ten Broek
1966 Bert van der Helm Annemarie Wijnants
1965 Bert Onnes Ria Bogmans
1964 Frans Schoofs Ursula Stulemeyer-Artz
1963 Bert Onnes Ria Bogmans
1962 Bert Onnes Ursula Artz
1961 Bert Onnes Tine de Jong
1960 Bert Onnes Agnes Simon
1959 Bert Onnes Agnes Simon
1958 Frans Schoofs Nora van Megen
1957 Paul Gimbel Nora van Megen
1956 Bert Onnes Nora van megen
1955 Cor du Buy Nora van Megen
1954 Cor Pelser Nora van Megen
1953 Cor Pelser Coby van Megen
1952 Cor du Buy Coby van Megen
1951 Cor du Buy Henny van Woezik
1950 Cor Pelzer Henny van Woezik
1949 Cor du Buy Margo van Wijk
1948 Piet Kreuger Margo van Wijk
1947 Cor du Buy Margo van Wijk
1946 Bep van Ham Margo van Wijk
1945 niet gespeeld niet gespeeld
1944 Bep van Ham Margo van Wijk
1943 Cor du Buy Dini Bakkenes
1942 André Thunnissen Dini Bakkenes
1941 Gijs van Asten Margo van Wijk
1940 niet gespeeld niet gespeeld
1939 Cor du Buy Margo van Wijk
1938 Cor du Buy Ina Kiek
1937 Cor du Buy Clara van West
1936 Eddy Ganon Clara van West
1935 Wim Groenendijk Clara van West
jaar          heren dubbel                                    dames dubbel gemengd dubbel
2018 Rajko Gommers/Martijn de Vries Yana Timina/Tanja Helle Kim Vermaas/Rajko Gommers
2017 Ewout Oostwouder/Laurens Tromer Yana Timina/Tanja Helle Kim Vermaas/Rajko Gommers
2016 Barry Wijers/Martin Khatchanov Yana Timina/Tanja Helle Yana Timina/Nathan van der Lee
2015 Nathan van der Lee/Cosmin Stan Britt Eerland/Kim Vermaas Kim Vermaas/Rajko Gommers
2014 Barry Wijers/Martin Khatchanov Carla Nouwen/Nicky Zetsen Nicky Zetsen/Martijn de Vries
2013 Jelle Bosman/Casper ter Lüün Li Jiao/Linda Creemers Nicky Zetsen/Martijn de Vries
2012   Rajko Gommers/Koen Hageraats Li Jie/Elena Timina Carla Nouwen/Barry Wijers
2011 Barry Wijers/Nathan van der Lee Li Jiao/Li Jie Linda Creemers/Daan Sliepen
2010 Barry Wijers/Nathan van der Lee Li Jie/Elena Timina Linda Creemers/Daan Sliepen
2009 Merijn de Bruin/Frank Rengenhart Yana Timina/Anna Gogorita Yana Timina/Frank Rengenhart
2008 Danny Heister/Barry Wijers Li Jie/Elena Timina Li Jiao/Danny Heister
2007 Danny Heister/Barry Wijers Li Jie/Elena Timina Li Jiao/Danny Heister
2006 Danny Heister/Barry Wijers Li Jie/Elena Timina Li Jiao/Danny Heister
2005 Danny Heister/Barry Wijers Li Jiao/Elena Timina Carla Nouwen/Barry Wijers
2004 Danny Heister/Trinko Keen Linda Creemers/Mirjam Hooman/Kloppenburg Mirjam Hooman-Kloppenburg/ Michiel Janssen
2003 Danny Heister/Trinko Keen Linda Creemers/Carla Nouwen Linda Creemers/Daan Sliepen
2002 Danny Heister/Trinko Keen Diana Bakker/Melisa Muller Linda Creemers/Daan Sliepen
2001 Danny Heister/Trinko Keen Diana Bakker/Melisa Muller Tang Yuangyuang/ Liu Qiang
2000 Danny Heister/Trinko Keen Diana Bakker/Melisa Muller Dong Li/Wu Bin
1999 Danny Heister/Trinko Keen Dong Li/Floor Tebbe Emily Noor/Jörg de Cock
1998 Danny Heister/Jörg de Cock Melisa Muller/Gerdie Keen Emily Noor/Jörg de Cock
1997 Danny Heister/Chen Sung Mirjam Hooman-Kloppenburg/Gerdie Keen Melisa Muller/Jonah Kahn 
1996 Merijn de Bruin/Jonah Kahn Mirjam Hooman-Kloppenburg/Gerdie Keen Bettine Vriesekoop/Jörg de Cock
1995 Danny Heister/Trinko Keen Diana Bakker/Emily Noor Bettine Vriesekoop/Jörg de Cock
1994 Danny Heister/Trinko Keen Diana Bakker/Emily Noor Bettine Vriesekoop/Jörg de Cock
1993 Danny Heister/Trinko Keen Mirjam Hooman-Kloppenburg/Gerdie Keen Emily Noor/Frank Boute
1992 Danny Heister/Trinko Keen Gerdie Keen/Emily Noor Emily Noor/Frank Boute
1991 Trinko Keen/Casper Mol Gerdie Keen/Emily Noor Emily Noor/Danny Heister
1990 Trinko Keen/Casper Mol Gerdie Keen/Emily Noor Mirjam Hooman-Kloppenburg/ Gerard Bakker jr
1989 Frank Boute/Danny Heister Gerdie Keen/Brenda Huntelerslag Emily Noor/Danny Heister
1988 Paul Haldan/Ron van Spanje Emily Noor/Patricia de Groot Gerdie Keen/Geert Verhaegh
1987 Paul Haldan/Henk van Spanje Emily Noor/Marlies Somers van Happen Mirjam  Kloppenburg/Erwin Beek
1986 Henk en Jaap van Spanje José Bakker/Bettine Vriesekoop  Bettine Vriesekoop/Gerard Bakker jr
1985 Henk en Ron van Spanje Jantien Jansma/Mirjam Kloppenburg Bettine Vriesekoop/Gerard Bakker jr
1984 Han Gootzen/Bob Potton Jantien Jansma/Mirjam Kloppenburg Mirjam Kloppenburg/Henk van Spanje
1983 Hans Lingen/Patrick Swier Sandra de Kruiff/Bettine Vriesekoop Sandra de Kruijff/Patrick Swier
1982 Bert van der Helm/René Hijne Sandra de Kruijff/Bettine Vriesekoop Bettine Vriesekoop/Patrick Swier
1981 Jaap en Ron van Spanje Sandra de Kruijff/Bettine Vriesekoop  Jolanda Noordam/Ronald Rijsdorp 
1980 Han Gootzen/Bert van der Helm Sandra de Kruijff/Bettine Vriesekoop Ine Willems/Bert van der Helm
1979 Han Gootzen/Anne Vlieg Sandra de Kruiff/Bettine Vriesekoop Bettine Vriesekoop/Theo Louwers
1978 Bert van der Helm/Nico van Slobbe Sandra de Kruiff/Bettine Vriesekoop Sonja Heltzel/René Hijne
1977 Bert van der Helm/Anton-Will van Zoelen Sandra de Kruijff/Bettine Vriesekoop Mieke Artz/Bert van der Helm
1976 Hans van den Broek/Hans Lingen Sandra de Kruijff/Bettine Vriesekoop Marianne van der Vliet/Nico van Slobbe
1975 Carel Deken/Nico van Slobbe Ellen Klatt/Marianne van der Vliet Sonja Heltzel/Bert Schoofs
1974 Bert van der Helm/Nico van Slobbe Ellen Klatt/Conny van Moorst Sonja Heltzel/Bert Schoofs
1973 Carel Deken/Bert Schoofs Sonja Heltzel/Annemiek van Moorst Sonja Heltzel/Bert Schoofs
1972 Bert van der Helm/Nico van Slobbe Sonja Heltzel/Annemiek van Moorst Sonja Heltzel/Bert Schoofs
1971 Carel Deken/Bert Schoofs Sonja Heltzel/Annemiek van Moorst Ellen Klatt/Frans Schoofs
1970 Gerard Bakker sr/Bert van der Helm Veronique van der Laan/Aukje Wynia Aukje Wynia/Bert van der Helm
1969 Carel Deken/Bert Schoofs Mieke ten Broek/Veronique van der Laan Ellen Kort/Bert van der Helm
1968 Carel Deken/Bert Schoofs Annie van Gardingen/Maria Nielen Ria Bogmans/Rudiger Reinecke (Dui)
1967 Ed van den Berg/Frans Schoofs Annie van Gardingen/Ilse Hameeteman-Tessensohn Ellen Kort/Bert van der Helm
1966 Gerard Bakker sr/Bert van der Helm Ria Bogmans/Annemarie Wijnants Ellen Kort/Bert van der Helm
1965 Mauri Coltof/Bert Onnes Ursula Stulemeijer-Artz-Annemarie Wijnants Annemarie Wijnants/Bert Onnes
1964 Mauri Coltof/Bert Onnes Ursula Stulemeijer-Artz/Aukje Wynia Aukje Wynia/Bert Onnes
1963 Bert Onnes/Frans Schoofs Ursula Artz/Aukje Wynia Ursula Artz/Frans Schoofs
1962 Bert Onnes/Frans Schoofs Ursula Artz/Nellie Visscher Nellie Visscher/Bert Onnes
1961 Gerard Bakker sr/Jaap van Hummel Nellie Visscher/Aukje Wynia Nellie Visscher/Bert Onnes 
1960 Bert Onnes/Frans Schoofs Ursula Artz/Agnes Simon Agnes Simon/Bert Onnes
1959 Bert Onnes/Frans Schoofs Agnes Simon/Nelle Visscher Agnes Simon/Bert Onnes
1958 Paul Gimbel/Will van Zoelen Coby en Nora van Megen Nora van Megen/Bert Onnes
1957 Henny Grijzenhout/Bert Onnes Coby en Nora van Megen Nora van Megen/Bert Onnes
1956 Bert Onnes/Wim Stoop Coby en Nora van Megen Nora van Megen/Bert Onnes
1955 Henny Grijzenhout/Piet Weel Coby en Nora van Megen Nora van Megen/Cor du Buy
1954 Cor du Buy/Wil van Zoelen Coby en Nora van Megen Nora van Megen/Cor du Buy
1953 Cor du Buy/Wil van Zoelen Coby en Nora van Megen Henny van Woezik/ Will van Zoelen
1952 Piet Kreuger/Cor Pelser Lotte Schoonderbeek/Henny van Woezik Coby van Megen/Jan Scheffer
1951 Cor du Buy/Will van Zoelen Fransje Beck/Henny van Woezik Fransje Beck/Will van Zoelen
1950 Piet Kreuger/Cor Pelser Fransje Beck/Ina Kiek Ina Kiek/Guus Broné
1949 Cor du Buy/Will van Zoelen Ina Kiek/Henny van Woezik Ina Kiek/Cor du Buy
1948 Cor du Buy/Will van Zoelen Ina Kiek/Dini de Vries-Bakkenes Ina Kiek/Cor du Buy
1947 niet gespeeld  niet gespeeld niet gespeeld
1946 Ad Bouwman/Huub Thien Diny Meulendijk/Tiny Zuidgeest Anja Berendsen/Herman Posno
1942 Cor en Jaap du Buy Enny Rauch/Margo van Wijk Enny Rauch/Guus Broné
1941 Lex Admiraal/Hans Falkema Enny Rauch/Margo van Wijk Enny Rauch/Herman Falkema
1939 Cor du Buy/Ruud Koster Fien Herschel/Mary Huberts Coby Kluun/Cor du Buy
1938 André en Harry Thunnissen Ina Kiek/Clara van West Jetty Fernandus/Arwid Danner
1937 Cor du Buy/Henk Clausen Ina Kiek/Zus Snoeck-Henkemans Ina Kiek/Hans Cserno
1936 Eddy Ganon/Henk Kappelhoff Puck Kappelhoff/Clara van West

Puck Kappelhoff/Eric Danner