De inschrijvingen voor het NK tafeltennis 2022 (t/m 20 oktober 18:20)

  HEREN  
1 Dicky de Jong SKF
2 Pieter vd Berg SKF
3 Arjan Huiden Taverzo
4 Emanuel Martins Ferreira Arnemuiden
5 Nolan Schultz VVV
6 Joey Boekkooi Scylla
7 Brent Ronde * Smash’70
8 Arnoud Meijer Hilversum
9 Kas van Oost Red Stars
10 Barry Berben Red Stars
11 Ivan Kahn Taverzo
12 Floris Zur Muhlen SKF
13 Tim Gras TOGB
14 Martijn de Vries Smash’70
15 Milo de Boer TOGB
16 Patrick Bruijne VVV
17 Jonah Kahn Taverzo
18 Laurens Tromer Smash’70
19 Jochem de Hoop Maashorst
20 Mark Smith PP Alkmaar
21 Pim van Schaik Smash’70
22 Stephan Tromer Gorkum
23 Lode Hulshof Persoonlijk lid
24 Trinko Keen Hercules
25 Gabrielius Camara Taverzo
26 Gerard Bakker Scylla

* Wildcard

  DAMES  
1 Vera van Boheemen VTV (N)
2 Daantje Lommen Westa
3 Monique van Spreuwel-Posthuma Redstar ’58
4 Fleur Hoogeveen Emmen
5 Nadia Huizer Taverzo
6 Vicky Schijven The Back Hands
7 Brenda Vonk SKF
8 Maaike vd Pavoordt Scylla
9 Karlijn van Lierop Westa
10 Marlotte Staps SKF
11 Tanya Misconi Den Helder
12 Esmee van Marwijk Scylla
13 Carla Nouwen SKF
14 Sanne de Hoop VTV (N)
15 Alice Barendrecht Ede
16 Emine Ernst De Toekomst
17 Xijin Zheng SKF
18 Chana vd Venne VTV (N)
19 Shuohan Men Midstars
20 Emma vd Zanden Red Stars
21 Amber vd Velde Red Stars
22 Tali Cohen SVE
23 Tanja Helle VTV (N)
24 Yoeke Gunsing Den Helder
25 Yana Timina Amsterdam
26 Dobrila Joguseska Den Helder
27 Heleen Mulderij-Roewen Assen
28 Evelien Hengstman Trias
29 Marie Depuydt Scylla
30 Priscilla Loesberg Tempo-Team
31 Annika Mars TOGB

 

  HEREN DUBBEL  
1 Dicky de Jong / Pieter vd Berg SKF
2 Noland Schultz / Partick Bruijne VVV
3 Joey Boekkooi / Gerard Bakker Scylla
4 Brent Ronde / Ivan Kahn ** Smash’70 / Taverzo
5 Arnoud Meijer / Arjan Huiden Hilversum / Taverzo
6 Kas van Oost / Barry Berben Red Stars
7 Tim Gras / Mark Smith TOGB / PP Alkmaar
8 Martijn de Vries / Jelle Bosman Smash’70
9 Michel de Boer / Milo de Boer TOGB
10 Laurens Tromer / Stephan Tromer Smash’70 / Gorkum
11 Jochem de Hoop / Gabrielius Camara Maashorst / Taverzo
12 Lode Hulshof / Emanuel Martins Ferreira Persoonlijk lid / Arnemuiden

** winnaars NK-B

  DAMES DUBBEL  
1 Daantje Lommen / Fleur Hoogeveen Westa / Emmen
2 Annika Mars / Vicky Schijven ** TOGB / Belcrum
3 Monique van Spreuwel-Posthuma / Alice Barendrecht Redstar ’58 / Ede
4 Brenda Vonk / Marlotte Staps SKF
5 Maaike vd Pavoordt / Esmee van Marwijk Scylla
6 Emine Ernst / Karlijn van Lierop De Toekomst / Westa
7 Tanya Misconi / Xijin Zheng Den Helder / SKF
8 Sanne de Hoop / Yana Timina VTV (N) / Amsterdam
9 Tanja Helle / Chana vd Venne VTV (N)
10 Shuohan Men / Dobrila Jorguseska Midstars / Den Helder
11 Amber vd Velde / Emma vd Zanden Red Stars
12 Tali Cohen / Yoeke Gunsing SVE / Den Helder
13 Nadia Huizer / Heleen Mulderij-Roewen Taverzo / Assen
14 Evelien Hengstman / Priscilla Loesberg Trias / Temop-Team
15 Vera van Boheemen / Marie Depuydt VTV (N) / Scylla

** winnaars NK-B

  MIXED  
1 Dicky de Jong / Amber vd Velde SKF / Red Stars
2 Emanuel Martins Ferreira / Monique van Spreuwel-Posthuma Arnemuiden / Redstar ’58
3 Joey Boekkooi / Esmee van Marwijk Scylla
4 Martijn de Vries / Karlijn van Lierop Smash ’70 / Westa
5 Barry Berben / Yana Timina Red Stars / Amsterdam
6 Kas van Oost / Dobrila Jorguseska Red Stars / Den Helder
7 Ivan Kahn / Tanya Misconi Taverzo / Den Helder
8 Gerben Last / Xijin Zheng Smash ’70 / SKF
9 Tim Gras / Emine Ernst TOGB / De Toekomst
10 Gabrielius Camara / Sanne de Hoop Taverzo / VTV (N)
11 Milo de Boer / Chana vd Venne TOGB / VTV (N)
12 Nolan Schultz / Shuohan Men VVV / Midstars
13 Lode Hulshof / Emma vd Zanden Persoonlijk lid / Red Stars
14 Arnoud Meijer / Heleen Mulderij-Roewen Hilversum / Assen
15    
16